ÖDEME YÖNTEMLERİ

Ödeme Yöntemleri

Mntgroupp.com'da ve telefonla sipariş hattımızda yararlanabileceğiniz bir çok ödeme seçeneği bulunmaktadır.

Ödeme Seçeneklerimiz

  • Havale/EFT ile ödeme (TR68 0011 1000 0000 0104 8355 26 Alıcı : Mehmet Nazım Turgut QNB Finansbank Dekontu mntgroupp@gmail.com mail adresine tarafımıza ilettiğinizde siparişiniz işleme alınır. )

  • PayTR Online Kredi Kartı ile Ödeme ( Kredi kartınıza taksit seçeneklerini ödeme sayfasında ilerleyerek görüntüleyebilirsiniz. Advantage, Axess, Bankkart, Bonus, CardFinans, Maximum, Paraf, Sağlam Kart, World kartlarına taksit uygulamamız vardır.

​​

PayTR’da  tüm yurt içi ve banka kartlarından tek çekim ve taksitli olarak işlemlerinizi gerçekleştirebilir, ön ödemeli kartlardan ödeme alabilirsiniz. Yurtdışı Mastercard ve Visa kartlarından tek çekim şeklinde ödemelerinizi alabilirsiniz.

PayTR, SSL sertifikalı ödeme sayfası ve PCI-DSS uyumluluğu ile müşterilerimizin güvenli bir ortamda ödeme yapmaları için gerekli her türlü önlemi almıştır. Böylece PayTR, müşterilerimizin ödeme yaparken oluşabilecek endişelerini azaltmakta ve ödeme dönüşüm oranınızı artırmaktadır.

Fiyatlarımız rakiplerimize göre daha uygun, hizmetlerimiz ise kusursuzdur. Kurulduğumuzdan beri mükemmellik tutkusuyla hareket ettik ve gelecekte de böyle hareket etmeye devam edeceğiz.