2022 Babalar Günü Hediye Önerileri

Biricik babalarımızın gününe çok az kaldı! Haliyle heyecanlı hediye seçme süreçleri de başladı.

Yazımızın devamı en iyi babalara layık en güzel hediyeleri seçmekte zorlananlara gelsin! İşte Babalar Günü’nde babalarınıza alabileceğiniz birkaç hediye önerisi:

Günün Tadını Çıkaran Babalara: Cafissimo Kahve Makinesi ve Kapsül Kahveleri

Eğer babanız güne lezzetli bir kahve ile başlamadan edemeyenlerdense, sunduğu gerçek kahve deneyimi ile her damak tadına uygun Cafissimo kapsül çeşitleri ve kolay kullanımı ile

babanızı mutlu etmeye yeter de artar bile.

Teknolojik Babalara: Kablo Sarıcılı Kulaklık

Babanız gençlere taş çıkartacak kadar teknolojiye hakimse veya güne hoş bir müzik eşliğinde tabletinden ya da bilgisayarından açtığı haberleri okuyarak başlıyorsa hediye aramaya bir son verebilir ve bu hediye setinin siparişini hemen verebilirsiniz demektir.

Sportif Babalara: Koşu Kemeri-Kulaklık Hediye Seti

Sabah koşusunu yapmadan güne başlamayan bir babanız varsa bu hediyeler onu çok mutlu edecektir. Babanız sporunu yaparken akıllı telefonundan uzak kalmasın, müzikle de motivasyonunu sağlasın ve temposunu hiç düşürmesin istiyorsanız, bu ikili, aradığınız hediye setinin ta kendisi.

Pratik Babalara: Tablet Standı-Tükenmez Kalem

Eğer babanız gittiği her yere tabletini de götürüyorsa ya da ulaşım araçlarını kullanırken, tabletinden bir şeyler izlemeyi seviyor ya da bu esnada işlerini aradan çıkarmayı tercih ediyorsa tablet standı ve dokunmatik kalem setini çok sevecek demektir. Üstelik, 2’si 1 arada özelliği ile aynı zamanda tükenmez kalem olarak da kullanılabilen dokunmatik kalem sayesinde babanız işlerini ister kağıt üzerinde, isterse de tablet üzerinden halledebilir.

Bisiklet Sürmeyi Seven Babalara: Bisiklet için Kahve Tutucu veya Telefon Tutucu

Hafta sonunun keyfini sahilde bisiklete binerek çıkarmayı seven bir babanız varsa ona bisiklet aksesuarları hediye ederek keyfine keyif katabilirsiniz. Ona hediye edeceğiniz bisiklet için özel üretilmiş tutucularla, bisikletiyle turlarken keyifle içeceğinden yudumlayabilir ve telefonunu güvenli bir şekilde muhafaza edebilir.

Şıklığından Ödün Vermeyen Babalara: Kol Saati-Saat Kutusu Seti

Bir babanın olmazsa olmaz aksesuarı nedir diye sorsak, herhalde birçoğumuzun cevabı ‘saat’ olurdu. Babanızın şıklığına hoş bir dokunuş katacak ve her baktığında sizi hatırlatacak bir saat ve saatini özenle saklayabileceği kutusu ile bu hediye seti, ince detaylara önem veren babaları mutlu etmeye yeter.

Babanıza alabileceğiniz en güvenli hediyelerden birisi. Tıraş olduktan sonra yanaklarına bir öpücük de kondurursanız dünyalar onun olur.

Elbette bütün babalar en iyisine layıktır. Dünyaya gözümüzü açtığımız andan itibaren her zaman yanımızda olan ve desteğini gösteren tüm babaların Babalar Günü’nü şimdiden kutluyoruz.0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör